Bestyrelsen i Greve Strands Badmintonklub består pr. 15.12.2022 af:

Formand og Elitechef Tomas Kudsk
Formand@grevebadminton.dk
Eliteonline@grevebadminton.dk

Kasserer Jens Madsen
Kasserer@grevebadminton.dk

Bestyrelsesmedlem Pernille Brinch - Event/Fundraising
Aktivitet@grevebadminton.dk

Bestyrelsesmedlem Jes Castor Sørensen - IT/system-ansvarlig
Admin@grevebadminton.dk

Bestyrelsesmedlem Frank Reinholdt - Partnerchef
Partner@grevebadminton.dk

Bestyrelsesmedlem Tina Donnerstag - Veteranformand
Veteran@grevebadminton.dk

Bestyrelsesmedlem Sven-Erik Hørmann - Motionistformand
Motion@grevebadminton.dk

Bestyrelsesmedlem Heidi Rostholm - Kommunikation, hjemmeside.
Webmaster@grevebadminton.dk

Bestyrelsesmedlem Oliver Barsholm - Seniorafdelingen
Senior@grevebadminton.dk

Bestyrelsesmedlem Brian da Costa 

 

Derudover deltager følgende i bestyrelsesarbejdet:

Sekretær Hans Jørn Hansen
Kontor@grevebadminton.dk

Repræsentant for Ungdomsafdelingen Brian Agerbak